Тиждень Математики- 2019

Дата: 26 листопада 2019 о 13:00

Традиційно, щороку, у Стодулецькій ЗОШ проходять предметні тижні.

У період з 18.11.2019 р по 25.11.2019 року відбувся Тиждень математики . У понеділок , 18 листопада вчитель математики Підгаєць М.В. ознайомила учнів з планом проведення Тижня Математики. Повідомила, що протягом тижня усі учні школи зможуть заробити бонуси у вигляді фішок-сов, так звані «числики». Діти їх отримають за участь у конкурсах, іграх, за гарні оцінки на уроках математики. А в п’ятницю, в завершальний день Тижня Математики ,відбудеться Математичний аукціон-розпродаж речей для 5-9 класів, на якому учні зможуть придбати цікаві лоти. Також протягом дня у понеділок діти стали учасниками вікторини «Математичний Олімп», на якій отримали свої перші бонусні очки. Найактивнішою учасницею вікторини стала учениця 9 класу Бойчук Даша. Також у понеділок , 18 листопада учні вирішували задачі з сірниками, у проведенні яких допомагали вчителі Бевз В.М. та Юр’єва Д.В. Діти із задоволенням вирішували логічні задачі. У вівторок учні 5-7 класів були учасниками математичного турніру «Змагання розумів» . Змагалися дві команди «Юні математики» (капітан Бевз В.) та «Розумні математики -2019» (капітан Феоктистова А.). З рахунком 12:14 перемогла команда «Юні математики». У середу проходила інтелектуальна гра «У пошуках геніїв» для 8-9 класів. Змагалися дві команди «Циркуль» (капітан Бойчук Д.) та «Катет» (капітан Войчишина Л.). З рахунком 9:5 перемогла команда «Циркуль». Але у фінал вийшли два капітана Бойчук Д. та Войчишина Л. Рахунок у їх двобої 5:5. І тому у грі визначено два генія математики- Бойчук Д. та Войчишину Л. У четвер проходила інтелектуальна гра «Найрозумніший» для 7-9 класів. У півфінал вийшли Бевз Р, Бойчук Я, Бойчук Д. та Войчишина Л. У фіналі змагалися Бойчук Я. та Войчишина Л. У запеклій боротьбі перемогла Войчишина Л. та здобула звання «Найрозумніший» У п’ятницю було підведено підсумки участі учнів школи у Тижні Математики. Активність визначалася кількістю бонусних фішок – «числиків». Найактивнішими були: Дмитрієва Мирослава – 5 клас – 35 «числиків». Бойчук Ярослав – 9 клас – 22 «числика». Бевз Руслан -8 клас – 26 «числиків». Войчишина Люда. – 9 клас –22 «числика». Бойчук Даша – 9 клас – 32 «числика». На завершення тижня відбувся Математичний аукціон-розпродаж речей для 5-9 класів . Ця гра принесла учням велике задоволення. На аукціоні діти використали математичні гроші («числики») для придбання бажаної речі, які «заробляли» за активну участь у заходах і за творчі роботи з математики , гарні оцінки на уроках математики на протязі тижня. За підсумками визначено кращого математика. Це Бойчук Даша , учениця 9 класу, яка була нагороджена почесною грамотою та медаллю. Усі активні учасники теж були нагороджені грамотами та медалями.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.