Методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

Дата: 21 листопада 2018 о 18:09, Оновлено 21 листопада 2018 о 18:17
110 переглядів

20.11.2018 на базі Стодулецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося методичне об’єднання вчителів української мови та літератури Мартинівського освітнього округу. Наша школа приймала гостів: Веренько Надію Миколаївну (Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Цимбал Галину Романівну (Слободо-Межирівський НВК), Римар Людмилу Павлівну (Сербинівський НВК). Вчитель української мови та літератури Дмитрієва Юлія Василівна провела відкритий урок на тему: «Іменники загальні й власні, конкретні та абстрактні». Під час уроку було реалізовано та застосовано такі методи і прийоми навчання, як знайомство з картою самооцінювання, дослідницький метод, асоціативний метод, психологічний аутотренінг, інтерактивний метод – кросен, словесний метод бесіди, метод демонстрації та ілюстрації, застосування ІКТ. Використала вчителька дидактичні ігри : «Чарівний мішечок побажань», "Чиста дошка" та "Знайди ключ». Використаний принцип послідовності і наступності, допоміг викласти новий матеріал, в якому прослідковувалась почерговість та взаємозв’язок, оскільки кожне завдання було пронизане патріотичним духом. Як на початку уроку так і на завершальному етапі уроку всіх присутніх об’єднала гра « Схопи іменник» (українська народна пісня "Ой, гоп, черевички"). Дітям потрібно було переглянути відеозапис, уважно прослухати пісню ,"схопити" іменники і записати в зошит. Визначити до якої групи належить - конкретний чи абстрактний, загальний чи власний. По закінченню уроку присутні були переконані, що всім нам пощастило народитись і жити в Україні, що пісня є невід’ємною частиною духовного життя українського народу і не залишає наших співвітчизників ні в радості, ні в смутку, вона крок за кроком слідує за кожним українцем від перших днів життя до глибокої старості.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.